Bize Ulaşın

Sönmez Dijital Tarih Kodlama Makinesi Otomatik Pedallı 3 Satır

₺7.500,00
Sönmez Dijital Tarih Kodlama Makinesi Otomatik Pedallı 3 Satır
Adet
Listeye Ekle

  Güvenli Ödeme

256Bit SSL

  Teslimat Politikası

Aynı Gün Kargo

  İade Politikası

Yasal Süreç

Guarantee safe & secure checkout

Bu yarı otomatik tarih kodlama cihazımız sıcak baskı yöntemi ile mürekkebi etiket, plastik poşet, karton,kağıt, alüminyum folyo veya kapak üzerine basar. Bu yöntemi aslında sıcak bir kaşeleme işlemi olarak da düşünebilirsiniz. Cihaz kodladığınız klişe harf setini ısınıp sabit sıcaklıkta tutar. Ayıca cihazda bulunan mürekkep şeriti her baskı işleminden sonra sarılıp yeni yerine gelerek her defasında silinmesi zor işaretlemeler/kodlamalar basabilmenize olanak sağlar

Bu cihazımız küçük ve pratik olmasının yanı sıra yüksek bir kapasiteye de sahiptir. Operatöre bağlı olarak dakikada 100 adet kadar kodlama yapabilirsiniz. Cihazımız ile üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti numarası gibi bilgileri tek seferde basabilirsiniz. Pirinç klişe harf seti tek satırda en fazla 14 karakter ve 3 satırda toplam 42 karaktere kadar kodlanabilir. Harflerden hariç ayrıca 0-9 arası rakamlar da set içinde mevcuttur.

Dijital modelimizden farkı yüksek harf kapasitesi olması ve manuel olarak bastırmanıza gerek olmadan cihazın baskıyı motor yardımı ile kendisinin yapmasıdır. Bu modelde artı olarak iki farklı çalışma modu bulunmaktadır. Dilerseniz tetiklemeyi pedal ile yapabilir, dilerseniz de zaman ayarı ile belirli aralıklarda çalıştırabilirsiniz.

Voltaj Aralığı 220V
Güç 120w
Baskı Alanı 16×35 maksimum
Baskı Uygunluğu Etiket, Plastik Poşet, Karton,Kağıt, Alüminyum Folyo veya Kapak
Harf Boyutu 2mm genişlik ve 4mm uzunluk
Kodlama Kapasitesi Tek satırda 14 karakter, 3 satır için 3 x 14 toplam 42 karakter
Ağırlık 10 KG
Boyutlar 310*330*380MM
TRH0002
10 Öğeler

Belirli Referanslar

MPN
TRH0002

aynı kategoride bulunan diğer 9 ürün:

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.