Bize Ulaşın

Lavion Ev Tipi Vakum Makinesi Masaüstü Mini Vakum Makinesi

₺2.500,00
Lavion Ev Tipi Vakum Makinesi Masaüstü Mini Vakum Makinesi
Adet
Listeye Ekle

  Güvenli Ödeme

256Bit SSL

  Teslimat Politikası

Aynı Gün Kargo

  İade Politikası

Yasal Süreç

Guarantee safe & secure checkout

Lavion Ev Tipi Masaüstü Tek Çene Vakum Makinesi

 
  • DZ-100SS vakum makinesi maksimum hava çekimi sağlar. Ürünler paketlendikten sonra koku, nem kaybı gibi etkenlerden korunmuş olur ve böylelikle daha uzun süre taze kalmış olur.
  •  Ev tipi vakum makinesi genellikle; sebze, meyve ve gıda ürünlerinin taze ve bozulmadan saklamanabilmesi amacı ile kullanılmaktadır.
  • Vakum paketleme makinesinin çalışma mantığı, poşet içerisindeki havayı vakumlayarak boşaltmak üzerinedir. Bu sayede gıda ürünleriniz hava ile temas etmediği için taze kalır.
  • Kulanımı basittir. "VACUUM" butonuna basarak vakumlama işlemi yapılmaktadır. Vakumlama işlemi otomatik olarak başlar.
  •  Elektronik vakumlama makinesi ergonomik boyutları sayesinde mutfağınızda çok az bir yer kaplar ve kalabalığa neden olmaz.
  • Pulse fonksiyon özelliği ile vakumlama ayarı yapabilirsiniz. Bu özellik ile yumuşak yiyeceklerin vakumlama işlemlerini daha sağlaıklı yapabilirsiniz.
  • Seal Fonksiyonu ile vakum yapmadan sadece paketleme yapabilirsiniz.
 
-TEKNİK ÖZELLİKLER- 

 
Model VS - 100 SS
Voltaj AC 220 Volt
Motor Gücü 180 Watt
Yapıştırma Çenesi Uzunluk 28 Cm
Kapak Yaylı Paslanmaz Çelik
Çember Malzemesi Krom
Boyutlar 350mmx140mmx70mm (mini vakum)
Ağırlık 2,4 Kg
 

Sönmez Endüstriyel Ev Tipi Vakum Makinesi: Küçük Boy, Büyük Performans

 

Sönmez Endüstriyel, Ev Tipi Vakum Makinesi teknolojisinin lideri olarak, gıda endüstrisi ve diğer birçok sektörün güvenilir çözüm ortağıdır. Küçük boyutuyla öne çıkan bu Ev Tipi Vakum Makinesi, işletmenizin ambalajlama ve muhafaza ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılar.

 

Küçük Boy, Büyük Güç

 

Ev Tipi Vakum Makinesi Gıda üretimi ve depolama süreçleri, ürünlerinizin tazelik ve kalitesini korumanızı gerektirir. Sönmez Endüstriyel Ev Tipi Vakum Makinesi, kompakt tasarımı ile sınırlı alanlarda bile etkili bir şekilde çalışır. Ürünlerinizi dış etkenlerden izole eder ve daha uzun raf ömrü sağlar.

 

Hızlı ve Hassas Vakum

 

Sönmez Endüstriyel Ev Tipi Vakum Makinesi, vakum işlemini hızlı ve hassas bir şekilde gerçekleştirir. Güçlü vakum pompaları ve özel vakum torbaları, ürünlerinizin mükemmel bir şekilde vakumlanmasını sağlar. Bu sayede tazelik ve kalite her zaman garantidir.

 

Mükemmel Makina Performansı

 

Sönmez Endüstriyel Ev Tipi Vakum Makinesi, yüksek verimlilik ve dayanıklılık ile ünlüdür. Küçük boyutuna rağmen, büyük işler başarır. Günün her saatinde güvenilir çalışma sağlar, böylece iş akışınızı kesintisiz tutar.

 

Ev Tipi Vakum Makinesi Uzmanlığı

 

 

Sönmez Endüstriyel , Ev Tipi Vakum Makinesi alanındaki uzmanlığı ve deneyimi ile sektörün lideridir. Ürünlerinizi korumanın ve kalitenizi yükseltmenin gücünü Sönmez Endüstriyel Ev Tipi Vakum Makinesi ile keşfedin. Daha fazla bilgi için bize ulaşın ve işinizi iyileştirmenin yollarını öğrenin. 


 
Lavion
SN100174
95 Öğeler

Belirli Referanslar

MPN
SN100174

aynı kategoride bulunan diğer 5 ürün:

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.